Craiova ia cu ASALT Braila! Afla cand urca in ring sportivii craioveni ..

0
176

Trei craioveni lupta maine seara la Festivalul Artelor Martiale, Editia 1 | Gala Best of the Best care are loc la Braila.
Alin Ionut Iancu, Enzo Minca si Mihai ISUF reprezinta CRAIOVA in aceasta gala .. Sportivii legitimati la SCM Craiova si Power Gym Craiova au parte de adversari pe masura..

Alin Ionuț Iancu și Cristian Ristea au 5 reprize a câte 3 minute care vor stabili cine este câștigătorul centurii WKU România la categoria HeavyWeight.
Enzo Minca va lupta impotriva lui Cristinel Visoina tot in 5 reprize a câte 3 minute la Gala Best of The Best BRAILA 2022.
Mihai ISUF il va intalni pe Leonard Florea in gala de la Braila. Cei doi sportivi au 3 reprize a câte 3 minute care vor stabili cine este câștigătorul.

Mihai ISUF este primul sportiv craiovean care urca in ring . La ora 19:00 il intalneste pe Leonard Florea.

La ora 23:00 este randul lui Enzo Minca sa urce in ring impotriva lui Cristinel Visoina iar dupa miezul noptii este randul lui Alin Ionut Iancu ..

Incepand cu ora 00:10 Alin Ionuț Iancu il va intalni pe Cristian Ristea.

Toate meciurile sunt Live pe Prima Sport !

Program eveniment – Gala BEST of the BEST

Sala Polivalenta

ORA  
18:30 Deschiderea Galei : speaker, prezentare sponsori, muzica Cosy
19:00 SUPERFIGHT KICKBOXING RULES JUNIOR
19:00 MIHAI ISUF vs FLOREA LEONARD 10 minute
19:10 pauza 2 minute – inmanare cupe
19:12 ALIN MITITELU VS STEFAN VRANCEANU 10 minute
19:22 pauza 2 minute – inmanare cupe
19:25 SUPERFIGHT MMA RULES – 3 meciuri
19:25 LAURENTIU BARBU VS ANDREI MICU 15 minute
19:40 PETRE STANCULESCU VS IULIAN HREHOREC 15 minute
19:55 MARIAN MATEI VS VALENTIN BULZA 15 minute
20:10 pauza 15 minute
20:25 PIRAMIDA GRAPPLING BJJ  8
20:25  
20:40  
20:55  
21:10  
  pauza 10 minute
21:20 SEMIFINALA 1 BJJ 15 minute
  pauza 2 minute
21:37 SEMIFINALA 2 BJJ 15 minute
   
22:00 SUPERFIGHT BOXING RULES
22:00 GEORGE-ALEXANDRU DUMITRESCU VS ANDREI MUSTET 20 minute
22:20 FINALA BJJ 15 minute
22:35 inmanare Cupa
22:40 pauza 20 minute / sponsori/
23:00 KICKBOX
23:00 CRISTINEL VISOINA VS ENZO MINCA 15 minute
23:15 MARKO DUSINSCHI VS VALENTIN MAVRODIN 15minute
23:30 IONUT BUSUIOC VS MARIUS ROTARU 15 minute
23:45 ANDREI PETRARASU VS MARIUS MUNTEANU 15 minute
  pauza 10 minute
00:10 CO MAIN
00:10 CRISTIAN RISTEA VS IONUT IANCU 25 minute
00:35 pauza 10 minute
00:45 MAIN EVENT
00:45 SERGIO SANCHEZ VS AMANSIO PARASCHIV
STIREA TA - Dacă esti martorul unor evenimente deosebite, fotografiaza, filmeaza si trimite-le prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here