S-a stabilit programul Ligii 3! Competiția începe sâmbătă, 27 august! ACSO FILIAȘI intalneste ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU in prima etapa..

0
122

Vineri, 19 august, la Casa Fotbalului, s-a stabilit, prin tragere la sorți, programul competițional în cele 10 serii din Liga 3.
Programul s-a stabilit pe baza Tabelei Berger pentru 10 echipe, fiecărei formații fiindu-i alocat numărul corespunzător prin tragere la sorți.

Intregul program este disponibil pe FRF.ro .

Va prezentam programul Seriei 7 :
Etapa 1
CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI – AFC VOINȚA LUPAC
CSA AURUL BRAD – CSM DEVA
CSO RETEZATUL HAȚEG – CSM JIUL PETROȘANI
ACS VIITORUL ȘIMIAN – ACS PROGRESUL EZERIȘ
ACSO FILIAȘI – ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU

Etapa 2
AFC VOINȚA LUPAC – ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU
ACS PROGRESUL EZERIȘ – ACSO FILIAȘI
CSM JIUL PETROȘANI – ACS VIITORUL ȘIMIAN
CSM DEVA – CSO RETEZATUL HAȚEG
CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI – CSA AURUL BRAD

Etapa 3
CSA AURUL BRAD – AFC VOINȚA LUPAC
CSO RETEZATUL HAȚEG – CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI
ACS VIITORUL ȘIMIAN – CSM DEVA
ACSO FILIAȘI – CSM JIUL PETROȘANI
ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU – ACS PROGRESUL EZERIȘ

Etapa 4
AFC VOINȚA LUPAC – ACS PROGRESUL EZERIȘ
CSM JIUL PETROȘANI – ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU
CSM DEVA – ACSO FILIAȘI
CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI – ACS VIITORUL ȘIMIAN
CSA AURUL BRAD – CSO RETEZATUL HAȚEG

Etapa 5
CSO RETEZATUL HAȚEG – AFC VOINȚA LUPAC
ACS VIITORUL ȘIMIAN – CSA AURUL BRAD
ACSO FILIAȘI – CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI
ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU – CSM DEVA
ACS PROGRESUL EZERIȘ – CSM JIUL PETROȘANI

Etapa 6
AFC VOINȚA LUPAC – CSM JIUL PETROȘANI
CSM DEVA – ACS PROGRESUL EZERIȘ
CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI – ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU
CSA AURUL BRAD – ACSO FILIAȘI
CSO RETEZATUL HAȚEG – ACS VIITORUL ȘIMIAN

Etapa 7
ACS VIITORUL ȘIMIAN – AFC VOINȚA LUPAC
ACSO FILIAȘI – CSO RETEZATUL HAȚEG
ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU – CSA AURUL BRAD
ACS PROGRESUL EZERIȘ – CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI
CSM JIUL PETROȘANI – CSM DEVA

Etapa 8
AFC VOINȚA LUPAC – CSM DEVA
CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI – CSM JIUL PETROȘANI
CSA AURUL BRAD – ACS PROGRESUL EZERIȘ
CSO RETEZATUL HAȚEG – ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU
ACS VIITORUL ȘIMIAN – ACSO FILIAȘI

Etapa 9
ACSO FILIAȘI – AFC VOINȚA LUPAC
ACS VIITORUL PANDURII 2 TÂRGU JIU – ACS VIITORUL ȘIMIAN
ACS PROGRESUL EZERIȘ – CSO RETEZATUL HAȚEG
CSM JIUL PETROȘANI – CSA AURUL BRAD
CSM DEVA – CS GILORTUL TÂRGU CÂRBUNEȘTI

STIREA TA - Dacă esti martorul unor evenimente deosebite, fotografiaza, filmeaza si trimite-le prin Facebook, WhatsApp, sau prin formularul online.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here